"Ми летимо в прірву, прирікаючи дітей": Російський журналіст розповів, що буде з Росією далі

Російський журналіст розповів, що буде з Росією далі
Колаж (РБК-Україна)

За словами журналіста, Росію чекає повна ізоляція

Російський журналіст Марк Марченко написав, що в РФ змирилися з тією думкою, що Україна не повернеться ніколи. Своїми думками Марк поділився на Facebook-сторінці.

"Я зіткнувся з тим фактом, що багато у нас вірять, що Україна "одумається і повернеться". Хочеться коротко відповісти. Не повернеться ніколи. Ні в якій якості. Скінчився ваш час, шовіністи. І скінчився час імперій. Весь світ пре вперед - крім нас. Ми - вперед в минуле. У Росії злидні, мракобісся і тоталітаризм. До вас повернеться тільки Азія і Середньовіччя, якщо Китай не візьме під опіку. Всі інші від вас біжать, як від чуми. Росія це приклад абсолютно безпорадного, одурливого, найбільшого в своїй дурості населення і стовідсотково злочинного владного свавілля. Ми летимо в прірву прирікаючи дітей. Адже вони не виберуться з цієї клоаки ніколи", - написав Марченко.

За словами журналіста, РФ кінчить повною ізоляцією з іншими країнами.

"Росія протиставила себе всьому світу в гордині, хизуванні і лицемірстві. А кінчить ізоляцією з подальшим жебрацтвом. Тільки цього разу на Заході дурнів не буде. Стегенця і хліб дадуть тільки в обмін на повне роззброєння. Тому що наша ненависть до всього світу в кінці кінців натрапила на відповідь. Ми дістали!" - підсумував журналіст.

Раніше журналіст показав, як терористи ховають бойову техніку в житлових кварталах Донецька.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся