"Не зробила нічого небезпечного": Російський журналіст порівняв рішення СБУ у справі Самойлової з вироком Дадіну

Російський журналіст порівняв рішення СБУ у справі Самойлової з вироком Дадіну
Фото: Юлія Самойлова

Коментатор вважає, що між ситуаціями багато спільного

Учасниця Євробачення 2017 від РФ Юлія Самойлова не зробила нічого небезпечного, чим могла заслужити таке рішення СБУ. Ця ситуація нагадала російському коментатору Василю Уткіну подію з активістом Ільдаром Дадіним, який отримав термін за проведення протестних акцій. Про це журналіст розповів в ефірі радіостанції "Эхо Москви".

altФото: Учасниця Євробачення 2017 від РФ

"Те, що відбувається з Юлією Самойлової - це рівно те ж саме, що сталося з Ільдаром Дадіним. Тому що людина не вчинив нічого суспільно небезпечного. Нічого. Але був прийнятий безглуздий закон. А він нічого не зробив. Це називається "нічого не зробив, тільки увійшов", - сказав Уткін.

altФото: Співачка Юлія Самойлова

"От я хочу запитати. Цікаво, чому Юлія Самойлова, яка їздила в Крим - чому вона повинна бути в якихось своїх правах вражена з тієї простої причини, що там чомусь перестали стояти українські прикордонники. По-перше, по-моєму вони звідти "драпонули". По-моєму, вони звідти втекли. Змилися... Приїхала - а там їх немає. І що тепер, питається?", - додав коментатор.

До речі, Макаревичу стало шкода Юлію Самойлову.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся