"Київська хунта винна": Російський журналіст висловив свою думку про ситуацію з Євробаченням 2017

Російський журналіст висловив свою думку про ситуацію з Євробаченням 2017
Фото: Юлія Самойлова

Журналіст Артемій Троїцький вважає, що Україна прийняла правильне рішення, заборонивши в'їзд Самойловій в країну

Російський музичний критик і журналіст Артемій Троїцький вважає рішення СБУ про заборону на в'їзд в країну російській співачці абсолютно логічним, а природною реакцією Росії - бойкот Євробачення 2017. Про це він розповів в ефірі російської радіостанції.

"По-перше, якщо говорити про українську сторону, то я вважаю, що їх рішення абсолютно логічне, оскільки зрозуміло, що Росія в даному випадку наражалася на провокацію, вона перевіряла українську владу на вошивість: ось як, ось прогнеться чи ні. Українська влада не прогнулися, і я вважаю, що по-своєму вони поступили абсолютно правильно. Що тепер робити Росії, я думаю теж зрозуміло: конкурс треба ігнорувати і бойкотувати, звісно ж, треба вішати все на Україну, яка не пустила до себе дівчину з обмеженими можливостями за якимось формальними показниками", - розповів журналіст.

Він також пояснив рішення Росії відправити на конкурс саме Юлію Самойлову, а не когось іншого.

"Звісно, цієї ситуації можна було б уникнути. Але, мабуть Перший канал або ті, хто давали їм розпорядження, в даному випадку вирішили зіграти безпрограшну гру. Якщо дівчину приймають, то це вдала провокація. Якщо дівчину Україна не приймає, то значить кривава київська хунта винна", - говорить Артемій.

Читайте також, у Кремлі сподіваються, що Україна перегляне рішення по Самойлової.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся