"Російський звір сидить у Москві": АТОшник розповів, на що чекає Путін

"Російський звір сидить у Москві": АТОшник розповів, на що чекає Путін
Фото: Володимир Путін (archive.premier.gov.ru)

Главі РФ потрібен тільки привід для того, щоб втрутитися в ситуацію

Російська влада чекає, коли в Україні почнуться заворушення, і тоді почне застосовувати всі методи (підкуп, брехня, найманців), щоб розхитати ситуацію. Про це заявив колишній командир штурмової групи батальйону "Донбас", керівник ГО учасників АТО "Справедливість" Тарас Костанчук, пише ZIK.

"Ви ж розумієте, що російський звір сидить в Москві і чекає, коли тут почнуться заворушення. Ми не можемо абсолютно зараз гарантувати, що якщо ми зараз підемо, і це досить просто, і викинемо цих негідників з Верховної Ради, Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів, з усіх владних кабінетів, – не почнеться справжнє громадянське протистояння", - сказав Тарас Костанчук.

Він додав, що влада РФ чекає приводу вмешатся і розхитати ситуацію в нашій країні.

"У нас зараз немає переконання в тому, що ми втримаємо ситуацію в своїх руках", – зазначив Костанчук.

Раніше журналіст Віталій Портніков назвав головного ворога України.

"Мене вже не дивує, коли деякі мої передплатники тут, у соціальних мережах, щиро насміхаються над видатними діячами мистецтва, творчість яких вони не можуть і не хочуть зрозуміти – звичайно, не "Свати", – обурився журналіст.

Це невігластво, додав Портніков, проявляється в неосвіченості в історії мистецтв, незнанні фактів і в неповазі до інститутів.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся