ru ua

Російсько-американський історик заявив, що Путін може зняти Трампа з посади за 24 години

Російсько-американський історик заявив, що Путін може зняти Трампа з посади за 24 години Фото: Трамп і Путін (Колаж РБК-Україна)

Стало відомо про компромат президента РФ на лідера США

Президент РФ Володимир Путін може "прибрати" Дональда Трампа з поста президента США, і Трамп чітко розуміє свою залежність від Кремля. Про це написав американо-російський історик, публіцист і співавтор книги "ФСБ підриває Росію" Юрій Фельштинський на сайті "Гордон".

За його словами, Кремль за бажання може зняти Трампа з поста президента за добу. Більш того, за словами Фельштинського, якщо Путін постарається трохи підкоригувати компрометуючі матеріали, то Трамп покине посаду вдвічі швидше.

"Трамп знаходиться в дуже залежному від Кремля становищі. Ситуація на сьогодні склалася така, що Путін може зняти Трампа з посади президента за 24 години. Трамп це прекрасно розуміє. Щоб зняти Трампа з президентства, все, що Путін повинен зробити, це вивільнити одну десяту частину тієї інформації, яка є в розпорядженні Кремля: про зустрічі та розмови з російськими чиновниками Флінна, Кушнера, Сешенса, Дональда Трампа – молодшого і самого Трампа. Я вже не кажу про те, що Путін може ці матеріали трохи підкоригувати, і тоді Трамп злетить не через 24 години, а через 12 годин. Як Трамп, так і Путін, дуже добре це розуміють. Як же може Трамп в такій ситуації допустити нові антиросійські санкції? Думаю, що не може", - заявив історик.

До речі, політолог з РФ заявив, що Путін з Трампом самі один одного потоплять.