"Вони вільні": Російського журналіста вразив рівень національної самосвідомості українців

Російського журналіста вразив рівень національної самосвідомості українців
Фото: Рівень самосвідомості українців зріс

Сотник зазначив, що на відміну від росіян, українці розуміють, що від них залежить майбутнє країни

Через три роки після Революції гідності, українці не побачили "позитивних змін на краще". Про це розповів російський журналіст Олександр Сотник, коментуючи опитування, проведене серед жителів Києва.

"Респонденти негативно висловилися про дії влади і висловили готовність у випадку необхідності знову вийти на протест", - зазначив Сотник.

Щоправда, жителі столиці відзначили підвищення рівня самосвідомості в українському суспільстві.

"Так, люди різні. Так, є відверто дурні і "шкурні" відповіді на питання. Але є й виважені. І це, напевно, об'ємне відображення різноголосиці думок. Ще раз: ми показуємо всіх підряд. В іншому випадку, це - не експеримент, а - пропаганда. І ще. Чому питання поставлено саме так. Тому що в Росії часто кажуть: "Ну, вони вийшли на Майдан. І чого добилися?.." Тепер ви знаєте відповідь. Вона неоднозначниа. Але - чесна. Вони домоглися того, що не бояться жити. Вони вільні. Їм важко. У них війна з путінським боєвічйом. Але вони все одно не бояться. Безглуздо ненавидіти цілий народ. Тим більше - якщо він прагне незалежності. Він переможе, не сумнівайтеся", - підкреслив журналіст.

 

Навздогін до опитування. Так і чекав, коли полинуть звинувачення: "Ось і розкрилася кремлівська консерва!.." Дочекався. Не нарікайте...

Опубліковано Sotnik Alexander 23 лютого 2017 р.

Раніше кияни вразили московського журналіста відповідями на питання про війну на Донбасі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся