ru ua

Російському поетові відмовили у фінансовій допомозі, вказавши дивну причину

Російському поетові відмовили у фінансовій допомозі, вказавши дивну причину Фото: Ілля Рєзнік

Артист не зміг прокоментувати такі аргументи

Відомому поетові і народному артисту Росії Іллі Рєзніку відмовили у фінансовій допомозі через "проблеми з Україною". Про це повідомляють російські ЗМІ.

Резник звернувся до одного з державних діячів за допомогою в організації культурної програми, але йому відмовили через військові дії в Україні. За словами самого артиста, він навіть не зміг прокоментувати такі аргументи.

"Нещодавно зустрів одного високопоставленого чиновника, кажу йому: "Ми вам написали лист з проханням допомогти програмі "Служити Росії". Він поплескав мене по плечу і відповідає: "Іллюша, грошей немає. З Україною проблема. Нафта падає в ціні", - розповів Резник.

Поет також повідомив, що він живе в бідності, і його пенсія мізерно мала.

"А у мене пенсія 10 500 рублів. Це при тому, що я житель блокадного міста. При тому, що у мене орден "За заслуги перед Вітчизною", а ще я народний артист Росії. Але я не став йому нічого говорити. А що я можу сказати? Не дай бог, щоб зараз я виглядав прохачем чи жебраком. Але коли мене запитують: "Як Ви живете, Ілля Рахмиэлевич?". А я кажу: "З простягнутою рукою ходжу, але я не втрачаю надії" - сумно констатував поет.

До речі, Кобзон вважає Україну "русофобської" країною.