"Це лицемірство": На росТб розгорівся скандал через Крим

На росТб розгорівся скандал через Крим
Фоп: Ілля Яшин

Причиною конфлікту стало питання про аннексированний півострів

Представники "Єдиної Росії" відволікають увагу росіян від більш насущних проблем всередині країни розмовами про Крим і Америку. Про це розповів російський опозиціонер Ілля Яшин на своїй сторінці в Facebook.

"Зіткнувся вчора з депутатом Гутеневым з "Єдиної Росії". Відправною точкою дискусії був Крим. Єдинорос, зрозуміло, міркував про консолідацію та націоналізації еліт після приєднання Криму. Я говорив, що це лицемірство: у нашій країні ця "еліта" просто викачує гроші, а рахунки чиновників, як і раніше, за кордоном, їх діти воліють жити не в Росії, та й самі вони - частина західного суспільства споживання", - сказав опозиціонер.

Яшин розповів, що Гутен багато говорив про "зовнішнього ворога" і про США. Поки в Росії накопичуються економічні та соціальні проблеми, уряд ігнорує їх рішення.

"Я відповідав, що шахраї з "Єдиної Росії" весь час намагаються відволікати людей від внутрішньої порядку розмовами про Крим і Америку. Єдинорос радів санкціям, які нібито стимулюють розвиток економіки. Я говорив про те, що конфронтація із Заходом шкодить Росії: з одного боку, ми опинилися в ізоляції, з іншого - введені Путіним контрзаходи призвели до зниження конкуренції на ринку і підвищенню цін. При цьому вантаж від "війни санкцій" чиновники перекладають на звичайних громадян: доходи населення знижуються, а для Тимченко і потрапили під санкції олігархів "Єдина Росія" вводить закон, що звільняє їх від податків", - написав Яшин.

Гутен в ефірі заявив, що Путін з соратниками "навів порядок" в Чечні і переміг сепаратистів, що обурило Яшина.

"Нічого собі порядок! На чолі республіки бандити, які ще кілька років тому різали глотки нашим солдатам. В Москві та Пітері вулиці і мости називають ім'ям людини, яка оголошувала джихад Росії. Та ще й кожен рік з федерального бюджету в Грозний йдуть мільярди, щоб прогодувати Кадирова і його оточення. Як взагалі вистачає нахабства заїкатися про порядок у Чечні?" - додав опозиціонер.

Раніше Саша Сотник задумався над зникненням Путіна в річницю анексії Криму.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся