ua en ru

У Рівненській області виховательку звільнили за фото в купальнику в соцмережах

У Рівненській області виховательку звільнили за фото в купальнику в соцмережах Фото: Віта Черешневська (instagram.com/vita_cherr)

Вихователь змогла довести в суді, що її звільнили безпідставно

У Рівненській області виховательку дитячого садка Віту Черешневську звільнили через нібито аморальні фото в соцмережах. На знімках жінка зображена в купальнику, на відпочинку з чоловіком і з келихом вина на дивані. Про це повідомляє "Радіо Трек".

Вихователь розповіла, що все почалося з того, що працівники дитсадка написали скаргу на директора закладу Ларису Музику. Після цього вона почала звільняти "неугодних".

Спочатку Музика намагалася поскаржитися в поліцію, що у виховательки куплений диплом, однак довести це не вдалося. Після цього завідувач знайшла іншу причину – аморальна поведінка, зокрема через фото в Facebook і Instagram. За словами Черешневької, в суд принесли три її фотографії.

У Рівненській області виховательку звільнили за фото в купальнику в соцмережахУ Рівненській області виховательку звільнили за фото в купальнику в соцмережахУ Рівненській області виховательку звільнили за фото в купальнику в соцмережахВіта Черешневська (instagram.com/vita_cherr)

У підсумку Черешневській в суді вдалося довести, що її звільнили безпідставно, а директор дитячого саду давати які-небудь коментарі відмовилася. Вихователь повернулася на роботу, але Лариса Музика її звільнила вдруге нібито за аморальну поведінку. Черешневська планує знову звернутися до суду.

Як раніше повідомлялося, батьки скаржаться на умови в лікарнях Кропивницького.