ua en ru

У Рівному 92-річну хвору бабусю родичі кинули напризволяще (відео)

У Рівному 92-річну хвору бабусю родичі кинули напризволяще (відео) Скріншот: Бабуся (youtube.com/Сегодня)

Пенсіонерка перебуває в лікарні вже чотири місяці

В Рівному хвору 92-річну бабусю родичі кинули напризволяще. Про це повідомляє "Сегодня".

Старенька опинилася в безпорадному стані, хвора церебральним атеросклерозом, у порожній квартирі.

Сусіди, які кілька днів не бачили пенсіонерки, занепокоїлися і викликали рятувальників, а ті вибили двері і забрали знесилену бабусю в лікарню, де вона перебуває вже чотири місяці. Тим часом родичі продовжують ігнорувати свою родичку.

Жінка називає себе Галею, хоча насправді її звати Елоїзою. Вона мало що пам'ятає про себе, а в лікарню потрапила голодною і вкрай виснаженою, але лікарі зуміли її виходити.

"Лежить бабуся, спокійна: поїла, попила, поспала. Як маленька дитинка", – розповіла лікар-гастроентеролог рівненської міської лікарні Наталія Базюк.

Лікарі кажуть, що вперше в історії установи пацієнтка знаходиться на лікуванні цілих чотири місяці.

"Я додому хочу, мені вже набридло тут лежати. Чути крики, тут кричать, але гидко слухати, це неможливо", – говорить сама Елоїза Бірюкова.

Онука жінки живе під Києвом, проте навідріз відмовляється забрати родичку з лікарні, хоча вже встигла заявити сусідам бабусі, що саме їй дістанеться квартира в центрі міста.

Допомогти бабусі вирішили соціальні служби міста і в першу чергу вирішили відновити їй документи.

"Не має при собі паспорта, який підтверджує особу, та інших документів. Ключі від квартири де-то є, але про місце знаходження нам вона не повідомляє", – розповіла заступник начальника міськуправління соціального захисту Олена Петрик.

Стареньку можуть помістити в будинок престарілих, але поки що Елоїза Дмитрівна згоди на це не дає, хоча надалі без сторонньої допомоги жінка жити не зможе, а медики ще сподіваються, що онука таки забере бабусю.

Відео: 92-річну жінку родичі кинули напризволяще (youtube.com/)

Нагадаємо, що в Полтаві 70-річна пенсіонерка обдурила телефонних шахраїв.