ru ua

Різдво на окупованому Донбасі: з'явилися фото святкувань

Різдво на окупованому Донбасі: з'явилися фото святкувань Фото: Горлівка (УНІАН)

Сепаратисти повідомили про гостей з підконтрольних ЗСУ територій

В окупованій Горлівці Донецької області окупанти організували святкування Різдва, відгородивши місцевих жителів парканом. Про це повідомляє видання Gorlovka.ua.

На опублікованих знімках видно, що простір навколо сцени, де виступали представники танцювальних колективів, відгородили парканом.

Різдво на окупованому Донбасі: з'явилися фото святкуваньРіздво на окупованому Донбасі: з'явилися фото святкуваньРіздво на окупованому Донбасі: з'явилися фото святкуваньРіздво на окупованому Донбасі: з'явилися фото святкуваньРіздво на окупованому Донбасі: з'явилися фото святкуваньРіздво на окупованому Донбасі: з'явилися фото святкуваньРіздво на окупованому Донбасі: з'явилися фото святкуваньРіздво на окупованому Донбасі: з'явилися фото святкуваньРіздво на окупованому Донбасі: з'явилися фото святкуваньРіздво на окупованому Донбасі: з'явилися фото святкувань

Фото: Різдво в Горлівці (gorlovka.ua)

Для глядачів виступали творчі колективи музичної школи та школи мистецтв.

Різдво на окупованому Донбасі: з'явилися фото святкуваньРіздво на окупованому Донбасі: з'явилися фото святкуваньРіздво на окупованому Донбасі: з'явилися фото святкувань

Фото: Горлівка(gorlovka.ua)

У підконтрольних бойовикам виданнях написали, що святкування має стати символом єдності Донбасу, тому на ньому були присутні кілька гостей з міст, що перебувають під контролем ЗСУ.

"Один чоловік з міста Дзержинськ, дві людини з Артемівська і один з Костянтинівки", - зазначили у виданнях "ДНР".

До речі, на Донбасі майже добу протрималося Різдвяне перемир'я. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.