"Рубав сокирою дітей": постраждала вчителька розповіла про криваву різанину в школі Бурятії

П'ятниця 19 січня 2018 15:58
"Рубав сокирою дітей": постраждала вчителька розповіла про криваву різанину в школі Бурятії
Колаж РБК-Україна

Жінка намагалася захистити дітей і теж отримала важке поранення

Вчителька Ірина Раменская, постраждала при нападі увірвався на урок до семикласникам підлітка з сокирою в одній з шкіл в Бурятії (РФ), розповіла, як все сталося. Про це повідомляють російські джерела.

"Я вела урок і несподівано відчинилися двері. В мене щось кинули, потрапили в голову. Після цього я вже смутно пам'ятаю, що сталося", - каже вчителька.

"Відкрили двері, щось кинули, потрапили мені в голову. Я навіть удару не відчула. Задимлення пішло. Я почала виводити дітей. Коли сама вискочила, побачила, що чоловік просто сокирою рубає дітей. Я їх знову в кабінет, там усе палало", - додала вона.

Підліток закинув пляшку з коктейлем Молотова в кабінет і рубав сокирою тих, хто вибігав з класу.

"Я вчуся в цій же школі, в 11 класі. Був в іншому крилі будівлі. Спрацювала пожежна сигналізація. Це було двічі. Я, як і всі, вийшов зі школи, але мене хтось догнав і сказав: "Там твоя мама. Вона намагалася захистити дітей і виводити учнів в коридор", - розповів син вчительки Денис.

"Побачив, як мама лежить, вся голова у неї в крові. Їй було дуже погано, вона тільки в трьох словах змогла сказати, що сталося. Потім ми сіли в швидку і поїхали у військовий госпіталь. Там їй зашили рану, вона була величезною. Потім повезли в лікарню швидкої медичної допомоги", - додав він.

Директор школи розповів, що грошей на оплату охорони школи не виділяли, а батьки не хотіли скидатися, пояснюючи це тим, що всі один одного знають, живуть у військовому містечку і впевнені в безпеці.

Нагадаємо, що в мережі розповіли нові подробиці кривавої різанини в російському Улан-Уде, де підлітки з сокирою напали на школу. Згідно з новою інформацією, травми отримали вчителька, п'ять семикласників, а також сам нападник, який намагався вистрибнути з вікна.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся