Руфер Мустанг "засвітився" на даху в Канаді

STYLERLIFE        12.09.2016 - 16:36
Фото: Український руфер та Ілля Варламов (varlamov.ru)
Фото: Український руфер та Ілля Варламов (varlamov.ru)

Український руфер, який розфарбував зірку на московській висотці, об'явився в Торонто

Руфер Мустанг "засвітився" на одному з дахів висотного будинку в Канаді. Там його побачив російський блогер Ілля Варламов, який і розповів про це у своєму ЖЖ.

"Сиджу я вчора на одній даху в центрі Торонто, п'ю вино і чекаю на захід сонця. Як раптом на дах піднімається якась малолітня гопота. Спочатку подумав, школярі призвели дівчат помилуватися заходом в надії на поцілунок в прыщавую щоку. І тут чую російську мову. Обертаюся, а там Віталій Раскалов! Так, той самий безбашений чувак, який забирається на неймовірні даху по всьому світу. От так зустріч", - написав він.

Також Варламов повідомив, що Mustang Wanted поміняв свій псевдонім.

"Так ось, Мустанг тоді благополучно втік від російського правосуддя, а незабаром він поміняв собі ім'я на Слава Україні. Спочатку у нього була ідея поїхати на суд і здатися російському правосуддю. Далі над ним почався б судовий процес і судді довелося б багаторазово вимовляти "Слава Україні". Павлу Ушивцу це здалося дуже смішним тролінгом. Але перспектива відправитися на 7 років у колонію пересилила марнославство, і в Росію Слава більше не повертався. Наші власті оголосили його в розшук по лінії Інтерполу, але там справі не дали ходу, вважаючи його політично мотивованим", - повідомив Варламов.

Як раніше повідомляв Styler, український руфер забрався на берлінську дах у футболці з тризубом.

On Top