ru ua

Керівництво хмельницької поліції спіймали на розкраданні палива і грошей для бійців АТО

Керівництво хмельницької поліції спіймали на розкраданні палива і грошей для бійців АТО Фото: ГПУ заявила про "тотальне розкрадання" палива в Хмельницькій області (flickr.com)

Документація, що підтверджує провину поліцейських чиновників, була вилучена під час обшуків в ГУ НП у Хмельницькій області

Генеральна прокуратура України розслідує корупційну схему розкрадання співробітниками поліції Хмельницької області паливно-мастильних матеріалів. Про це розповіли в прес-службі Генпрокуратури.

"Встановлено, що посадові особи керівного складу Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області за попередньою змовою між собою протягом 2015-2016 років організували і впровадили в роботу корупційну схему розкрадання паливно-мастильних матеріалів (а саме бензину марок А-92, А-95 і дизпалива), а також їх подальшого збуту фізичним особам", - йдеться в повідомленні.

ГЕНПРОКУРАТУРОЮ СПІЛЬНО З НАЦПОЛІЦІЄЮ ВИКРИТО СЛУЖБОВИХ ОСІБ, ЯКІ ОРГАНІЗУВАЛИ ТА ВПРОВАДИЛИ В РОБОТУ КОРУПЦІЙНУ СХЕМУ Р...

Опубліковано Генеральна прокуратура України 5 вересня 2016 р.

Крім цього, в ході досудового розслідування виявлені окремі факти розкрадання цими ж співробітниками поліції великих сум грошей, що призначалися на закупівлю продовольства для підрозділів, які знаходяться в зоні АТО.

Всього ж по даній справі було здійснено чотири обшуки, за результатами проведення яких вилучено велику кількість бухгалтерських документів.

"Таким чином, за результатами проведення вищевказаних слідчих дій підтверджені факти тотального розкрадання палива, а також грошових коштів, спрямованих на потреби бійців АТО", - додали в ГПУ.