ru ua

"Russia out of Crimea": у Москві і Чикаго відбулися акції на підтримку Криму

"Russia out of Crimea": у Москві і Чикаго відбулися акції на підтримку Криму Фото: Акція в підтримку Криму (facebook.com/david.a.turpin)

Люди просили припинити військові дії

В Москві і Чікаго пройшла паралельна акція в підтримку окупованого Криму. Про це розповіла московська активістка Віра Лаврешина, яка вже більше року проводить акції в російській столиці на підтримку анексованого півострова і кримських татар, повідомляє "Крим.Реалії".

"Зупиніть війну в Сирії, Україні, Грузії" і "Терористи – не мусульмани Криму, а загарбники з Кремля" – з такими плакатами люди вийшли на вулиці.

У США акцію організував Девід Турпин.

"Russia out of Crimea": у Москві і Чикаго відбулися акції на підтримку Криму

Скріншот поста (facebook.com/david.a.turpin)

"Девід з Чикаго запропонував нам участь у флешмобі (кругосвітній) за Сирію без Асада і Путіна, що ми і зробили тут, у Москві на Земляному валу. А він у відповідь привів українських активістів з "жовто-блакитним прапором, і вони виступили за український Крим. Дивно, вони - там, а ми - тут, в одній акції!"- поділилася Лаврешина.

Раніше російський політтехнолог назвав умови повернення Криму до України.

"Мені здається, що ми неправильно користуємося такими словами, як "виправити ситуацію", "повернути Крим". Ну, час не тече назад, і історія - не кінострічка, яку можна прокрутити назад до, наприклад, 2013 року. Той, хто буде в Росії після Путіна, дійсно змушений буде розбирати залишену спадщину, але повинен буде запропонувати нову політику, а не повернення до старої, докрымской", - сказав він.