"Русский мир" або Україна: відомий военкор розповів, кого підтримують жителі Донбасу

"Русский мир" або Україна: відомий военкор розповів, кого підтримують жителі Донбасу
Колаж РБК-Україна

Він зазначив, що настрої на Донбасі різні і люди там різні

Військовий журналіст Андрій Цаплієнко розповів про різні думки серед населення Донбасу з приводу політичної обстановки в країні. Про це передає "Новое время".

За його словами, літні люди, чиї діти чи онуки втратили роботу через військові дії і влаштувалися в так звані силові структури "ДНР" і "ЛНР", будуть підтримувати своїх найближчих родичів, фактично, – бойовиків.

"Я не хочу екстраполювати цю ситуацію на всіх жителів Донбасу, але в окремих випадках, наприклад, у селі Зайцево, ми такий ефект спостерігали", - сказав він.

Журналіст зазначив, що українські військові не один раз підкреслювали, що ніякі репресії і методи впливу до таких людей, родичі яких працюють на бойовиків, не застосовувалися.

"Ми були свідками того, як український офіцер привіз одному з пенсіонерів гуманітарну допомогу і повідомив, що знає, що його син – на протилежній стороні, але, тим не менш, "ось вам гуманітарна допомога", - розповів Цаплієнко.

Він зазначив, що настрої на Донбасі різні і люди там різні.

"Більшість втомилися від бойових дій і, як би це не було неприємно, готові прийняти будь-яку владу, і в будь-якій формі - окупаційну чи українську – лише б перестали стріляти. Підкреслю, що те, про що я кажу, стосується тієї частини населення, яка живе в безпосередній близькості від лінії розмежування, - місцевості, першою приймає на себе удар в цій війні. Така реальність, яку треба враховувати", - сказав журналіст.

Нагадаємо, що відомий военкор показав, що шокувало його на Донбасі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся