ua en ru

"Зі зброєю - смерть": блогер розповів, як влада зачистить Донбас від бойовиків

"Зі зброєю - смерть": блогер розповів, як влада зачистить Донбас від бойовиків Фото: ЗСУ (flickr.com)

Мартін Брест був на зустрічі з президентом України

Український блогер, боєць АТО Мартін Брест розкрив деталі закритій зустрічі з президентом Петром Порошенком.

Брест повідомив, що на зустрічі обговорювали питання введення миротворців на Донбас. За його словами, влада готує силову зачистку окупованих територій.

"План такий. Спочатку миротворці заходять і перекривають кордон на всій її протяжності. Потім заходять ЗСУ і зачищають Донбас, в стилі "без зброї - живи, зі зброєю - смерть". Після виведення російських сили АК "ЛДНР" оцінюють приблизно в 15 тисяч чоловік. Як піде сама зачистка - мало хто може спланувати, але: випускати збройних сепаров з Донбасу на територію Росії самі росіяни не будуть ні за що, а давати їм амністію у нас ніхто не збирається", - написав Брест.

"Зі зброєю - смерть": блогер розповів, як влада зачистить Донбас від бойовиків

Скріншот поста

Нагадаємо, українська співачка Анастасія Приходько повідомила, що її ім'я, прізвище і обличчя були використані в політичному ролику без її згоди.

Приходько стверджує, що її обдурили, і при зйомках відповідного відео організатори стверджували, що ролик задуманий як частина соціального проекту, спрямованого на популяризацію розвитку України. І тільки після того, як ролик з'явився в мережі, стало зрозуміло, що він – частина політичної реклами.