ua en ru

"Ледве наздогнав": під Києвом помітили маршрутку на "скаженій" швидкості (відео)

"Ледве наздогнав": під Києвом помітили маршрутку на "скаженій" швидкості (відео) Фото: Колаж РБК-Україна

Водій легкового авто "насилу наздогнав" маршрутку

Під час поїздки по трасі "Одеса-Київ" водій одного з легкових авто зняв на камеру маршрутку, яка їхала на неймовірній швидкості. Відповідне відео з'явилося на сторінці dtp.kiev.ua Facebook.

"Тільки що. Траса Одеса-Київ. Насилу наздогнав маршрутку з пасажирами, яка летить більше 120 км", - підписана відео."Ледве наздогнав": під Києвом помітили маршрутку на "скаженій" швидкості (відео)

Фото: скріншот поста (facebook.com/dtp.kiev.ua/)

На опублікованих знімках видно, що чоловік ледве наздогнав маршрутку, після чого почав знімати її та свій спідометр на мобільний телефон.

Відео: маршрутка на шаленій швидкості (facebook.com/dtp.kiev.ua)

Звернемо увагу, що на даний момент відео побачило більше 20 тисяч користувачів. Й зібрало майже півсотні коментарів. При цьому користувачі звернули увагу на порушення самого водія "легковика".

"Хороший спринтер їде зі швидкістю 160, а автору потрібно місце в правому ряду і знак "У" з каблуком на задні двері", "в цій ситуації повністю не правий автор, тому що своїми діями може заподіяти більше шкоди, ніж маршрутник", "водій летить зі швидкістю 120, відволікається і знімає на телефон", - пишуть вони.

"Ледве наздогнав": під Києвом помітили маршрутку на "скаженій" швидкості (відео)

Фото: скріншот коментарів (facebook.com/dtp.kiev.ua/)

До речі , у Кропивницького АТОвці провчили водія маршрутки, який викинув через вікно посвідчення матері загиблого бійця Ігіта Гаспаряна.

Після того, як інформація про інцидент поширилася по місту, група демобілізованих і діючих учасників АТО вирушила на автобазу перевізника. На території підприємства АТОвці зустрілися зі скандальним водієм який назвався іменем Андрій, і директором фірми Тетяною Глибенко. Водій свою провину заперечує і вважає цей інцидент непорозумінням