ua en ru

"З речами на вихід": в мережі розповіли, як обшукували бійців АТО

"З речами на вихід": в мережі розповіли, як обшукували бійців АТО Фото: Бійці АТО (mil.gov.ua)

Військові поверталися із зони бойових дій

Бійцям АТО влаштували жорсткі обшуки на залізничних коліях, коли вони поверталися з Донбасу. Про це розповіла колишній снайпер Ольга Рись на своїй сторінці в Facebook.

"Їх зустрічають на глухому перегоні ВСПшники і шмонають самим огидним чином. Як вам така зустріч? Це - розвідники одного з кращих розвідбату країни, 131 орб (УНСО). Більшість воює не перший рік. Повертаються в ППД після важкої зимової ротації. Більш, ніж півроку на фронті. Були в найгарячіших, найскладніших ділянках фронту під Донецьком - Авдіївка, Піски та інші перлини географії", - написала вона

"Після багатоденного переїзду в ешелоні хочеться теплої зустрічі, затишку, відпочинку. Хочеться відчути себе вдома, серед своїх. А тебе замість цього тупо будують уздовж рейок "з речами на вихід", шмонають мало не до трусів, з собаками! Все особисті речі, кишені, все! Тупо ганьба", - підсумувала Ольга Рись.

"З речами на вихід": в мережі розповіли, як обшукували бійців АТО

Скріншот поста (facebook.com/Ольга Рись)

У коментарях користувачі розділилися в думках.

"Я згодна, перевірка потрібна, сама бачила багатьох "красенів" з повними кишенями бк. Але я вважаю, що це повинні робити свої і всередині підрозділу. Під контролем командира. Тоді це буде не так принизливо", - пишуть в мережі.

"З речами на вихід": в мережі розповіли, як обшукували бійців АТО

"Не вперше, це буде ще не раз", - відзначили користувачі.

"Ось так, хлопці. Так нас чекають вдома", - обурилися в коментарях.

"Нічого в цьому страшного немає, якщо перевірять. Гірше буде, якщо спливе або бахне десь. Так, іноді забуваєш викласти з рюкзака, розвантаження або кишені, але перевіряти треба", - вважають користувачі.

"З речами на вихід": в мережі розповіли, як обшукували бійців АТО

Раніше в мережі розповіли зворушливу історію про багатодітному батька-воїна АТО.

Хайп таксі #12 з чого потрібно почати змінювати країну