ua en ru

"Із зони відкинулись": на Волині група підлітків побила АТОшника

"Із зони відкинулись": на Волині група підлітків побила АТОшника Фото pixabay.com

Військовослужбовцю на наступний день потрібно було повертатися на Донбас

У Нововолинську невідомі підлітки жорстоко побили військовослужбовця ЗСУ, бійця 128-ї бригади, що приїхав з Донбасу у відпустку. Про этомпередает "Радар" з посиланням на очевидців інциденту.

Пригода сталася увечері 8 березня.

"Малолітки хизувалися, що откинулись з зони. Підійшли до бійця втрьох, попросили цигарку і запитали, хто він за життя. Він сказав: "Яка вам х** різниця". Після цього вони почали його бити", - розповів очевидець.

Він зазначив, що спочатку підлітки били військового втрьох, а потім до них приєдналися інші – всього вісім чоловік.

"Боєць впав, отримав ще кілька ударів. Жоден з перехожих не заступився, а не підняв крик. А було ще не дуже темно, люди все бачили", - заявив оповідач.

"Бійцю за 30, а їм по 16-18 років. З бійцем було двоє хлопців, дісталося і їм. Вони говорили: "Не бийте його, він тільки з АТО приїхав". А один з тих відповів: "Я сам сьогодні з зони відкинувся", – додав очевидець.

Також, за його словами, після бійки боєць "дещо піднявся і пішов додому". У поліцію потерпілі не зверталися тому, що військовослужбовцю 9 березня потрібно було повертатися на Донбас, а оформлення справи поліцією зайняло б багато часу.

Згодом у Нововолинському відділенні поліції журналістам розповіли, що один з потерпілих звернувся за медичною допомогою. Лікарі повідомили поліції. Правоохоронці відразу прибули до лікарні та опитали побитого.

Нагадаємо, що у Житомирі взяли під варту трьох підозрюваних у нападі на поліцейських.