ua en ru

Саакашвілі пообіцяв влаштувати шоу на Костьольній, якщо його посадять під домашній арешт

Саакашвілі пообіцяв влаштувати шоу на Костьольній, якщо його посадять під домашній арешт Фото: Михайло Саакашвілі (РБК-Україна)

Суд повинен пройти 3 січня 2018 січня

Михайло Саакашвілі обіцяє влаштувати на Костьольній шоу з аудіо - та відеоапаратурою у разі рішення суду посадити його під домашній арешт. Про це сьогодні журналістам заявив лідер партії "Рух нових сил" Міхеїл Саакашвілі, передає кореспондент РБК-Україна.

Суд повинен пройти 3 січня 2018 року.

"Третього січня у нас апеляційний суд по мірі запобіжного заходу для мене... Третього січня починається наступний етап цього мегашоу реаліті", - сказав він.

При цьому Саакашвілі закликав у разі рішення суду посадити його під домашній арешт, приходити до його будинку, де він має намір облаштувати спеціальний екран і аудіоапаратуру.

"Якщо мене закриють під домашній арешт, ви знаєте адресу мого балкона. Я запасусь: у мене будуть мегафони... Я збираюся виставити (я зараз думаю, де дешевше дістати екран)... я збираюся на дах свого будинку виставити екран..." – сказав він.

Відео: Михайло Саакашвілі пообіцяв влаштувати шоу (facebook.com/SaakashviliMikheil)

"У мене буде екран на Костьольній, 7, у мене буде система звуку, тому, якщо мене посадять 3 січня під домашній арешт, а мені буде нудно, цей екран буде видно з вікон Адміністрації президента... Уявляєте: я сиджу на дивані без діла з екраном і звуком", - додав Саакашвілі.

Нагадаємо, 22 грудня Апеляційний суд Києва переніс розгляд скарги прокуратури на рішення Печерського районного суду Києва про відмову в домашній арешт Михайла Саакашвілі на 3 січня 2018 р.

Раніше політик зробив гучну заяву про подвійних і потрійних гражданствах українських нардепів.