Саша Сотник: Путін прийшов до влади в результаті чекістського перевороту

STYLERLIFE        12.11.2016 - 13:55
Фото: Володимир Путін (newvz.ru)
Фото: Володимир Путін (newvz.ru)

Російський журналіст повідомив, що Єльцина "м'яко" змістили з поста президента

Російський журналіст Саша Сотник повідомив, що президент Володимир Путін прийшов до влади в РФ в результаті м'якого чекістського перевороту, яким позбавили влади главу держави Бориса Єльцина.

"Підсумком м'якого чекістського перевороту став прихід до влади групи бандитів-відморозків, що гарантували Єльцина і його сім'ї недоторканність (хоча спочатку зрозуміло, що всю цю "сімейку" треба було нещадно садити, включаючи самого "сльозливого дідуся"), а собі – довічну синекуру на горбу у населення, знудьгувався до того часу з "порядком і чистої залізної чекістської руці", – розповів він в інтерв'ю виданню "7 днів".

На його думку, залежність Єльцина від крадія оточення зростала з кожним днем у геометричній прогресії". "У глухих коридорах Кремля не могла не визріти ідея про реалізацію повзучого перевороту, результатом якого і став імітаційний "добровільний відхід дідуся" якраз під Новий 2000 рік, що супроводжує тепер вже хрестоматійним історичним схлипом "я втомився, я йду" – з театральним артистизмом виконавця, картинно смахнувшим "скупу чоловічу президентську" з виснаженого старечого обличчя", – додав Сотник

До речі, в Росії вимагали від Путіна і Медведєва забратися геть.

On Top