ua en ru

"Саша весь час був із моїм батьком": мережу захопив благородний вчинок двох чоловіків у Львові

"Саша весь час був із моїм батьком": мережу захопив благородний вчинок двох чоловіків у Львові Фото: Добро (pixabay.com/ru/users/geralt)

Дівчина подякувала хлопців за доброту

У мережі розповіли історію, як у Львові в громадському транспорті два хлопці допомогли чоловікові, якому раптово стало погано. Про це написала донька львів'янина Катя Климович на сторінці Facebook.

"Хочу написати пост подяки двом чоловікам з великої літери. Одного звуть Саша, а ім'я іншого жаль не знаю. Вони врятували життя моєму батькові, якому вчора стало погано в тролейбусі і Саша вийшов з ним на зупинці, викликав швидку, якої довго не було, і тоді зупинив авто чоловіка, який ішов до батька в лікарню.Саша весь час був із моїм батьком, поки не віддав його в руки лікарів. Як добре, що є такі люди, світ не без добрих людей. Спасибі їм безмежно, сподіваюся вони прочитають мій пост .І нехай їх добро повертається до них сторицею!" - написала дівчина.

"Саша весь час був із моїм батьком": мережу захопив благородний вчинок двох чоловіків у ЛьвовіСкріншот (facebook.com/groups/govarta1)

Пост дівчини отримав більше трьох тисяч лайків. Люди дякують чоловіків, які зробили добро людині і пишуть теплі слова.

"Побільше б таких людей, молодці".

"Світ не без добрих людей".

"Позитивний пост, повертає віру в людей"

"Це справжні чоловіки".

"Саша весь час був із моїм батьком": мережу захопив благородний вчинок двох чоловіків у Львові"Саша весь час був із моїм батьком": мережу захопив благородний вчинок двох чоловіків у ЛьвовіСкріншот коментарів (facebook.com/groups/govarta1)

Нагадаємо, що у Києві водій маршрутки відмовився везти учасника АТО.