"Я їх не люблю": Савченко назвала імена тих, хто з "євреїв" при владі

Понеділок 27 березня 2017 16:21
Савченко назвала імена тих, хто з "євреїв" при владі
Фото: Надія Савченко

Нардеп Надія Савченко роз'яснила свою позицію з приводу єврейського питання

Чергову заяву депутата ВРУ Надії Савченко з приводу єврейського питання знову стало приводом для обговорення у соцмережах. Звернув увагу на інтерв'ю Савченко з ведучим Дмитром Гордоном, директор Українського єврейського комітету Едуард Долінський. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Не пройшло і тижня з часу останнього телеефіру, де Надія Савченко висловилася з приводу єврейського ярма і не-української крові у влади. І ось Герой України зробила нове програмне заяву, в якому роз'яснила свою позицію з приводу єврейського питання: "Я не антисемитка, але ж_дов не люблю!", - розповів Долинський.

Далі він навів цитати з діалогу Надії Савченко з телеведучим Дмитром Гордоном в ефірі телеканалу 112.

"Надя, ви не любите євреїв?", - запитує ведучий.

"Я нічого не маю проти євреїв. Я не люблю ж_дов! Я вже неодноразово говорила, що немає поганого народу, є погані люди і вони є в кожному народі. Також є українці і є хохли. Також є росіяни і є кацапи. Є поляки, є ляхи. Україну важко назвати антисемітської країною тому, що на 2 відсотка євреїв, які проживають в Україні, у нас при владі євреїв 80 відсотків", - заявила Савченко.

Крім того, Савченко назвала імена тих, хто, на її думку, з євреїв при владі.

"Ми ж не робимо тест ДНК крові, але якщо брати по класичному порівнянні – за прізвищами, це – Гройсман, це – Вальцман, прізвище президента, це Тимошенко – у неї також дівоче прізвище єврейська. Це депутати Береза, тільки один з них, також Логвинський", - повідомила Савченко.

 

Не минуло й тижня з часу останнього телеефіру, де Надія Савченко висловилася з приводу єврейського ярма і не-української крові у влади. І ось Герой України зробила нове програмне заяву, в якому роз'яснила свою позицію з приводу єврейського питання: "Я не антисемитка, але ж_дов не люблю!" «Ведучий: Надя, ви не любите євреїв? Надя: Я нічого не маю проти євреїв. Я не люблю ж_дов! Я вже неодноразово говорила, що немає поганого народу, є погані люди і вони є в кожному народі. Також є українці і є хохли. Також є росіяни і є кацапи. Є поляки, є ляхи. Україну важко назвати антисемітської країною тому, що на 2 відсотка євреїв, які проживають в Україні у нас при владі євреїв відсотків 80. Ведучий: А хто у нас євреї при владі? Надя: найголовніше, що євреї кажуть, що ніхто! Немає там євреїв. Вони кажуть, що там якраз жиди. Ведучий: Давай назвемо хто у нас з євреїв при владі чи жидів? Надя: Важко. Ми ж не робимо тест ДНК крові, але якщо брати по класичному порівнянні – за прізвищами, це – Гройсман, це – Вальцман, прізвище президента, це Тимошенко – у неї також дівоче прізвище єврейська. Це депутати Береза, тільки один з них, також Логвинський. Коли той чоловік хотів сказати, що у нас єврейське ярмо, а насправді вона хотіла сказати ж_довское ярмо, вона мала на увазі, що у нас при владі не найкращі представники свого народу». Як зауважив Йосип Зісельс: "Надія Савченко – це приклад того, як індивідуальне мужність перемагає систему".

Опубліковано Eduard Dolinsky 26 березень 2017 р.

Нагадаємо, Надія Савченко розповіла про особисте життя.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся