"Влаштуємо шоу там, де йому місце": Савченко запропонувала провести Євробачення 2017 в зоні АТО

Понеділок 27 березня 2017 18:21
Савченко запропонувала провести Євробачення 2017 в зоні АТО
Фото: Надія Савченко

Євробачення перетворюється в політичний бруд, - думка Савченко

Нардеп Надія Савченко вважає, що конкурс Євробачення більше не несе краси і щастя для душі, а перетворюється в "політичний бруд". Про це вона заявила в ефірі телеканалу "News One".

За її словами, українська сторона не повинна відступати назад, говорячи про проведення конкурсу, а повинна чітко дотримуватися поставленої позиції.

"Якщо ми говоримо слово, ми не відступаємо назад, тому що можна зайняти позу, і все життя терпіти, а можна висловити свою позицію, і дотримуватися її", - заявила Савченко.

Нардеп вважає, що якщо конкурс і потрібно проводити, то однозначно - в зоні АТО, де гинуть українські солдати.

"Так важливо співати, коли хтось гине? Ні, це не важливо. Важливо співати на фронті, коли когось вбивають снаряди для того, щоб підтримати дух тим, хто йде під ці снаряди. Давайте влаштуємо шоу, там де йому місце. коли йде війна – на лінії розмежування. А якщо ніхто не хоче їхати туди, то тоді краще це шоу взагалі не влаштовувати, оскільки все це перетворюється в політичний бруд, якою зараз є Євробачення. Воно більше не несе в собі тієї ідеї, яку має нести, тієї краси пісні і блага для душі людей, заради чого воно було придумано. Тому, я або проти нього, або, тільки на лінії вогню", - підсумувала Савченко.

Нагадаємо, Савченко назвала імена тих, хто з "євреїв" при владі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся