ua en ru

Савченко розповіла, скільки за неї пропонував принц в Іраку

14:13 28.03.2017 Вт
1 мин
За словами депутата, її хотіли купити за 50 тисяч доларів
Савченко розповіла, скільки за неї пропонував принц в Іраку Фото: Надія Савченко

Нардеп Надія Савченко в інтерв'ю Дмитру Гордону розповіла, як її хотів викупити принц Ес-Сувейра і навіть пропонував за неї калим.

"Це був принц Ес-Сувейра (у них там офіційні влади і неофіційна). Я до цього тоді поставилася з диким нерозумінням і просто зі сміхом, зараз же я розумію, що, в принципі, для них це було абсолютно нормально. Але для мене це було несерйозно, звичайно ", - зазначила Савченко.

За її словами принц, пропонував 50 тисяч доларів, що є значною сумою, але вона не погодилася, так як її хотіли придбати? як річ.

"Так я навіть не розуміла, що це таке, для чого. І при чому тут гроші? Гроші йшли не мені. Мене купували, як річ. Гроші йшли командиру, а я повинна була вийти заміж. Я на це не спокусилась ", - висловилася Савченко.

Як раніше писав Styler, Савченко заявила, що запровадження смертної кари привчить українців до закону.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: