ru ua

Савченко "засвітилася" в концептуальній зйомці відомого фотографа

Савченко "засвітилася" в концептуальній зйомці відомого фотографа Фото: Надія Савченко (РБК-Україна)

Нардеп постала в елегантному образі

Депутат Верховної Ради Надія Савченко "засвітилася" в концептуальній зйомці відомого польського фотографа Шимона Щесняка. Про це свідчить фотографія народної обраниці, опублікована на сторінці її сестри Віри у соцмережі Facebook.

"Люблю світопис...", - написала Віра Савченко під публікацією.

На знімку Савченко з'явилася в елегантному образі. Депутат одягла синій піджак з чорними мереживними візерунками, штани темно-синього кольору по кісточки і туфлі на підборах і з круглим носком в тон вбрання. При цьому Надія стоїть на каналізаційному люку з закритими очима, а позаду неї бетонний паркан і частина мосту.

Савченко "засвітилася" в концептуальній зйомці відомого фотографа

Фото: Надія Савченко (facebook.com/Vira_Savchenko)

Фотограф Шимон Щесняк народився в 1975 році в Польщі, отримав ступінь бакалавра фотографії з Інституту творчої фотографії (ITF) у Чехії, в місті Опава, в 2004 році і ступінь магістра в 2012 році.

Савченко "засвітилася" в концептуальній зйомці відомого фотографа

Скріншот поста (facebook.com/Vira_Savchenko)

На сайті зазначається, що в основному Шимон Щесняк - комерційний фотограф, який працює в рекламних агентствах і на польському ринку журналів. З 2008 року Шимон також є викладачем Академії фотографії у Варшаві та Кракові.

До речі, нещодавно Савченко "запалила" в нічному клубі Ірпеня.

Народний депутат України Надія Савченко знову потрапила в об'єктиви, коли приїхала відпочити в один з клубів в місті Ірпінь Київської області. Як видно на відео, опублікованому Любою Литвишко в Facebook, Савченко запально танцювала під живу музику.

Відомо, що позафракційний нардеп відвідала вечірку в Ірпені разом зі своєю сестрою Вірою.

"Надюха в Ірпені. Всі київські політики кажуть, що Ірпінь - це бандитський Чикаго, а самі сюди лізуть і лізуть", - написала Литвишко.