Савченко заявила, що запровадження смертної кари привчить українців до закону

Вівторок 28 березня 2017 12:27
Савченко заявила, що запровадження смертної кари привчить українців до закону
Фото: Надія Савченко

Нардеп Надія Савченко вважає, що в Україні треба на певний час ввести смертну кару

Депутат надія Савченко вважає, що в Україні треба на певний час ввести смертну кару, щоб привчити людей жити в рамках закону. Про це вона повідомила в ефірі телеканалу "112 Україна".

На питання, чи потрібна в Україні смертна кара, нардеп відповіла: "Якийсь час буде потрібна".

Вона пояснила, за те треба притягувати до такої жорсткої міри покарання в нашій країні.

"За те, що більше ніколи не повинно повторитися. Так, це не гуманно, скажуть в світі, цього робити не можна. Але в Китаї, наприклад, засуджують до смертної кари за корупцію. Я вважаю, що на якийсь час смертна кара необхідна, щоб привчити людей до того, що існують рамки закону", – розповіла Савченко.

Також нардеп повідомила, що не шкодує про внесений у Раду "законом Савченко", за яким на свободу вийшло багато вбивць і рецидивістів.

"Закон був правильний. Я шкодую про те, що вбивцям і рецидивістам в Україні дають такі маленькі терміни. У Росії мені, наприклад, дали 22 роки. А у нас, в Україні, максимально дають 15 років, а якщо більше, то це – довічне. "Закон Савченко" правильний, я вважаю. Зараз в нього внесені зміни, досить справедливі", - вважає нардеп.

До речі, Савченко назвала імена тих, хто з "євреїв" при владі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся