ua en ru

Співачка, яка втекла до Росії, повернулася в Україну читати лекції студентам

Співачка, яка втекла до Росії, повернулася в Україну читати лекції студентам Фото: Аліна Гросу (instagram.com/alina_grosu)

Гросу стала викладачем

Українська співачка Аліна Гросу, яка виїхала кілька років тому будувати кар'єру в Росію, повернулася до Києва, щоб поділиться знаннями зі студентами Київського національного університету культури і мистецтв. Співачка розповіла про це в Instagram.

"Провела сьогодні лекцію для студентів КНУКіМ. Дуже приємно провела час. Спасибі всім за увагу, питання, посмішки, підтримку і побажання", - написала вона.

Співачка, яка втекла до Росії, повернулася в Україну читати лекції студентамСкріншот сторінуки (instagram.com/alina_grosu)

Також Гросу подякувала ректору Михайлу Поплавському:

"Як швидко летить час. В мої 4 роки, коли я брала участь в" Крок до зірок ", пам'ятаю як Поплавський тримав мене на руках, а я відкручувала його золоті ґудзики на піджаку, а тепер, майже через 20 років хочу сказати йому "Дякую!"... дякую за підтримку і тоді, і зараз ... Спасибі за те, що повірили в того безпосереднє дитя", - подякувала вона.

Нагадаємо, Гросу розповідала, чому поїхала з України. За її словами, вона хотіла вчитися там, де навчалася Людмила Гурченко. Гросу похвалилася, що вона впоралася, хоча "починала з нуля", так як в Україні вже була "людиною, що відбулася".

А зовсім недавно співачка похвалилася обручкою на безіменному пальці.