ua en ru

Втікач-школяр: стало відомо, де знаходився 11-річний утікач з Києва

Втікач-школяр: стало відомо, де знаходився 11-річний утікач з Києва Фото: Дмитро Джафаров (kiev.segodnya.ua)

Хлопчик, якого нещодавно повернули додому, блукав містом в компанії безхатченка

11-річний киянин Дмитро Джафаров, якого повернули додому правоохоронці, більше тижня блукав вулицями міста в компанії 26-річного безхатченка.

Зараз безхатченок знаходиться в Центрі соціальної реабілітації.

Раніше в Дніпровське управління поліції звернулася бабуся Діми. Вона повідомила, що хлопчик 9 листопада пішов до школи і не повернувся.

Батько неповнолітнього помер, мати давно проживає окремо та майже не цікавиться своєю дитиною. Вона, навіть, не зареєструвала документи про його народження. Діма проживав з бабусею і йшов з дому неодноразово, передає "Сегодня".

Хлопчика шукали понад 9 днів.

Дитину знайшли правоохоронці у компанії 26-річного безпритульного у центрі міста, неподалік від станції метро "Хрещатик".

Під час попереднього огляду ніяких пошкоджень у Джафарова не виявили. Молодика, який супроводжував хлопчика, помістили в Центр соціальної реабілітації, оскільки він не має особистих документів.

Хлопчик розповів, що його нібито побив рідний дядько.

Матір Діми звинувачують у невиконанні обов'язків по вихованню дітей. У поліції склали адміністративний протокол за ст. 184 ("Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні порушення.

Наразі проводиться дослідча перевірка за фактом побиття малолітнього. Якщо слова Діми підтвердяться, то чоловіка звинуватять в насильстві в сім'ї та оформлять протокол за ст. 173 – 2 ("Вчинення насильства в сім'ї") КпАП.

Раніше повідомлялося, що в Дніпровському районі Києва пропав 11-річний хлопчик. Діму Джафарова повернули додому 18 листопада.