ru ua

СБУ представила сильний соціальний ролик до Дня захисту дітей

СБУ представила сильний соціальний ролик до Дня захисту дітей Кадр з відео youtube.com/Служба Безпеки України

У ролику ведуться роздуми про майбутнє країни

Служба Безпеки України презентувала сильний соціальний ролик до Дня захисту дітей. Відео опубліковане на YouTube-каналі СБУ.

У відеоролику ведуться роздуми про майбутнє країни, про долю українських дітей. Закадровий голос розмірковує в якій Україні буде жити молоде покоління.

"Що вони скажуть, коли виростуть? Що скажуть їхні діти? Що скажуть їхні онуки? Яку Україну ми залишимо для них? Очевидно, що наш ворог сильний, і ми не тішимо себе ілюзіями, але ми ніколи не продамо свою Батьківщину! Ми ніколи не здамося! Це наша країна! Це наша земля! І ми не маємо права віддати її ворогам!", - йдеться в ролику.

У другій частині відео йдеться про те, що в даний час дорослі повинні зробити все можливе, щоб незабаром діти жили у вільній країні.

"Якщо ми загинемо в бою, то тільки заради нашої єдності, нашої незалежності і нашої честі. Я хочу, щоб вони знали про це, і коли нас вже не стане, наші, вже дорослі діти, про наш час говорили: "Вони зробили все, щоб зберегти нашу країну. Дякуємо вам за нашу свободу. Слава Україні!", - заявляють у відео.

Відео: Соціальний ролик СБУ до Дня захисту дітей (youtube.com/Служба Безпеки України)

До речі, бійці АТО привітали українців з Днем захисту дітей.