Зробив добро і тікай: мешканка Запоріжжя в'яже бійцям АТО теплі жилетки

STYLERLIFE        11.11.2016 - 16:48
Фото: Теплий жилет для бійця (zp.depo.ua)
Фото: Теплий жилет для бійця (zp.depo.ua)

Жінка просить українців надсилати їй клубки вовняних ниток для нових теплих жилетів

Мешканка Запоріжжя Ліпатова Ганна вже протягом трьох років в'яже бійцям АТО жилетки під бронежилети. Про це повідомляє видання Depo.ua.

Відзначається, що жінка допомагає військовим теплим одягом з перших днів війни на сході України. Причому, робить це Ліпатова самостійно, ніде цього не афішуючи.

"Всюди кричати, мовляв, допомагаю армії... А навіщо? У народі кажуть: зробив добро і тікай. Я роблю те, що можу. Зв'язала, віддала... Тому що, якщо не підтримувати своїх - доведеться годувати чужу армію", - сказала вона.

За її словами, весь свій вовняний одяг жінка робить власноруч.

"Зібралося багато залишкових клубочків. З них нав'язала з десяток жилетів. А коли скінчилися мої запаси, просила знайомих, колег на роботі. Ті приносили, хоч я і не уточнювала, для чого. Тепер змушена була написати в Facebook. Сподіваюся зібрати клубочки на нові жилети", - зазначила Ганна.

Цікаво, що жінка розробила власний дизайн жилетки, де обов'язковим елементом є кишенька з українським прапором.

"Мені підкинули багато червоних ниток. Але з такого яскравого кольору недобре, далеко видно. В'яжу червоні шкарпетки. А жилетки з сірих, коричневих, чорних ниток. Обов'язково з двома кишенями. Зверху, на серці - маленький у вигляді національного прапора. Туди можна щось маленьке сокровенне покласти. А знизу жилетки - кишеня побільше, щоб вмістилася пачка сигарет, або сірники, запальничка", - розповіла жінка.

Фото: Теплий жилет для бійця (zp.depo.ua)

Фото: Теплі шкарпетки для бійця (zp.depo.ua)

На переконання Ганни, таких помічників, як вона, в Україні дуже багато, і ця потужна народна сила, що приведе до перемоги над російським агресором.

"Хто не переступив через Бога, совість чиста. Розумієте?" - резуюмировала жінка.

До речі, у Луцьку незряча жінка в'яже мітенки військовим АТО.

On Top