ua en ru

Зроблено в Україні: Джастіну Трюдо презентували цікавий предмет одягу

Зроблено в Україні: Джастіну Трюдо презентували цікавий предмет одягу Фото: Джастін Трюдо (president.gov.ua)

Колекція канадця поповнилася українським товаром

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман презентував свого канадського колеги Джастіну Трюдо набір різнокольорових шкарпеток , зроблених в україні. Про це у своєму Twitter написала заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська.

Глава уряду подарував Трюдо кілька пар шкарпеток, а на одній з них можна розгледіти напис Lviv (Львів).

"Багато пишуть про шкарпетках Джастіна Трюдо. Тепер в його колекції є шкарпетки, зроблені в Україні", – написала Микольська.

Зроблено в Україні: Джастіну Трюдо презентували цікавий предмет одягуСкріншот (twitter.com/mykolska)

Нагадаємо, що Трюдо – справжній улюбленець інтернет-користувачів. Меми з його зображенням з'являються в мережі також часто, як і офіційні фотографії з протокольних зустрічей. Виною всьому забавні звички і вчинки політика, які одних доводять до сказу, а інших веселять і чіпають до глибини душі.

Ще одним приводом по-доброму посміятися над прем'єр-міністром Канади стала його звичка підбирати до своїм строгим костюмам незвичайні і яскраві шкарпетки. У гардеробі Джастіна є різні моделі: в різнокольорову смужку або черепа, а також більш "патріотичні", із зображенням кленового листа. Правда, у вересні 2017-го він перевершив самого себе, надівши під час Бізнес-форуму Bloomberg шкарпетки з Чубаккою

Читайте також Джастін Трюдо підкорив мережа шкарпетками з Чубаккою.