Зробити щеплення без відома батьків: молодь ввела нову моду

Зробити щеплення без відома батьків: молодь ввела нову моду
Ілюстративне фото (unsplash.com)

Підлітки все частіше протестують, не підтримуючи поглядів родичів

Відео: YouTube/Сніданок з 1+1)

У США серед підлітків все більше протестуючих, які всупереч волі своїх батьків хочуть пройти вакцинацію і не підтримують погляди родичів. Відповідне відео опубліковане на YouTube-каналі "Сніданок з 1+1".

Все почалося з Етану Лінденбергера - американського підлітка з Огайо, якому за все життя зробили тільки одне щеплення, оскільки батьки хлопця були проти вакцинації. Він був не згоден, але і переконати також не міг.

Тому він звернувся до соцмереж за порадою. Там йому порадили дочекатися 18 років і зробити щеплення самому. Виявилося, з проблемою Етану в США вже стикалися багато підлітків. Однак американські закони найчастіше забороняють дітям вирішувати, чи робити їм щеплення. Є ймовірність, що у найближчий час почнуть знижувати вік, з якого дитині дозволено вирішувати питання свого здоров'я.

У свою чергу, в Україні трохи інші закони. До 15 років батьки самі вирішують, які щеплення робити дитині, а вже від 15 до 18 років, крім їхньої згоди потрібна ще згода підлітка.

Дитячий інфекціоніст Віталій Євтушенко вважає, що в даному питанні краще покладатися на батьків. І в подібній ситуації, за словами лікаря, насамперед потрібно зв'язатися з родичами.

Ми повідомляли, як у поліклініках обманюють українців відсутністю вакцин для щеплень.

Нагадаємо, що у Кіровоградській області від грипу помер чоловік.

Раніше ми повідомляли про те, що кір може викликати серйозні ускладнення, що часом призводять до летального результату.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся