ua en ru

"Сьомга в трусах, кава в рукавах": в мережі розповіли, як покупці крадуть товар в магазинах

"Сьомга в трусах, кава в рукавах": в мережі розповіли, як покупці крадуть товар в магазинах Колаж (РБК-Україна)

Найбільше крадуть в супермаркетах перед Новим роком

У мережі розповіли, як зазвичай відбуваються крадіжки в супермаркетах. Клієнти-злодії активізуються в магазинах під Новий рік. Про це розповів охоронець Андрій Панасюк, який довгий час працював в маркетах, передає Gazeta.ua.

"Раніше на крадіжках траплялися алкоголіки і колишні зеки. Тепер все більше жінок в норкових шубах. Спочатку і подумати важко, що прийшла красти. Здається, їй все по кишені. Але на касі розраховується за жувальну гумку, а під одягом виносить полпакета добра. Ікру ховають у ліфчиках, сьомгу - в трусах. Каву і шоколадки засовують в рукава. З останніх знімають етикетку. Виносять у фользі, щоб не пищала", - розповів Панасюк.

Напередодні новорічних свят в гіпермаркетах черзі біля каси можуть розтягуватися на кілька десятків метрів.

"Тоді відбувається найбільше крадіжок. У натовпі важко зафіксувати, хто і чого пхає руки в кишені або рюкзак. Здається, що дістає гаманець, а сам ховає товар в сумку з подвійним дном. Третина злодіїв - пенсіонери. Заходять за молоком, а виносять під одягом масло, чай, згущене молоко. Коли ловиш, у всіх одна відмазка - забув заплатити", - повідомив Панасюк.

Охоронець розповів, що дуже важко працювати там, де є не тільки продуктові товари.

"Мій перший робочий день жінка прийшла за чобітьми. Вибрала найдорожчі шкіряні на овчині. Свої старі снеготопы залишила. У нових пішла. На касі розрахувалася за кутю і родзинки. Ніхто не запідозрив у неї злодійку. З відділу косметики тягнуть помади і туші. З них легко здерти стікер, на який реагує металлорамка на виході", - зізнався Андрій.

Багато товарів з'їдають дорогою до каси.

"Прибиральниці за день із залу виносять відро обгорток, порожніх пляшок від соків і йогуртів, - каже охоронець. - П'ють самі, згодовують дітям. Вчора хтось з'їв французький сир з плісенявою "Рокфор". 100-грамова упаковка коштує 70 гривень".

Як раніше повідомлялося, мережа вразили продукти у львівському магазині.