ua en ru

Сім'ї загиблих пасажирів Боїнга 777 мають намір відвідати місце катастрофи літака, підконтрольне "ДНР"

Сім'ї загиблих пасажирів Боїнга 777 мають намір відвідати місце катастрофи літака, підконтрольне "ДНР" Фото: Місце аварії (flickr.com/osce_smmu)

Родичі загиблих хочуть побачити винних в аварії МН17

Сім'ї загиблих пасажирів Боїнга 777 рейсу МН17 малайзійських авіаліній хочуть відвідати місце катастрофи літака, територія якого з 2014 року контролюється незаконними збройними формуваннями "ДНР". Про це повідомила заступниця міністра закордонних справ України Олена Зеркаль в інтерв'ю Hromadske.ua.

Рідні загиблих пасажирів хочуть побачити винних у катастрофі Боїнга, як виконавців, так і відповідальних за катастрофу.

"Також родичі дуже хотіли б побачити місце трагедії, а зараз воно знаходиться на непідконтрольної території Україні. Тут ми в ситуації, коли дуже хотіли б допомогти, але, незважаючи на всі оборонні ризики, досі не можемо цього зробити", – відзначила Зеркаль.

Нагадаємо, Малайзійський Boeing 777, який летів з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 року в районі села Грабово Донецької області. В результаті події загинули 298 осіб, 196 з них - громадяни Нідерландів. За даними звіту першого етапу розслідування спільної слідчої групи, літак був збитий "Буком", привезеним з Росії, а стрільці перебували на непідконтрольній Україні території.

Раніше повідомлялося, що в Нідерландах скличуть трибунал по катастрофі MH17.