ru ua

Сенатор Маккейн розповів про своє останнє бажання

Сенатор Маккейн розповів про своє останнє бажання Фото: Джон Маккейн (flickr.com/secdef)

Незважаючи на невтішний діагноз, політик став ще більш зайнятий

Сенатор США Джон Маккейн, якою бореться з агресивною формою пухлини головного мозку, розповів в інтерв'ю про свою останню мрію. Про це повідомляє USADaily.

"У мене була чудова життя і багатий досвід. Я хочу, щоб, коли я піду, на церемонії в Військово-морської академії у нас знайшлася пара людей, які встануть і скажуть: "Це хороший хлопець, він служив своїй країні", - сказав Маккейн.

Також він сказав, що після почутого прогнозу більш енергійний і більше зайнятий, тому що знає, "що повинен робити все, що в моїх силах, щоб служити цій країні".

"Я виріс у військовій родині. Я виріс з ідеєю і вірою, що борг, честь, країна - це дороговказ для нашого повсякденного поведінки", - зазначив він.

Сенатор Маккейн неодноразово висловлювався на підтримку України, закликав владу США надати Україні летальна зброю і послідовно засуджував агресію Росії.

Українське суспільство дуже засмутилися поганим станом "самого великого друга України в США".

"Від цих слів в горлі ком. Великий патріот Америки і великий друг України Джон Маккейн після діагнозу лікарів - швидко прогресуючий рак мозку, розповів про те, що він відчуває і до чого прагне зараз, коли смерть підійшла близько. Він не збирається здаватися, він бореться за життя, продовжує роботу сенатора від Арізони і не впадає в смуток. З такою гідністю може йти людина, яка прожила життя заради свого народу", написав журналіст Юрій Бутусов.

alt

Скріншот поста (facebook.com/butusov.yuriy)

Нагадаємо, що Маккейн розповів про прогнози лікарів щодо лікування його раку.