ru ua

"Сєпари скаржаться на "злих укрів": волонтер розповів про українську агітацію в "ДНР"

"Сєпари скаржаться на "злих укрів": волонтер розповів про українську агітацію в "ДНР" Фото: У Донецьку українські патріоти ведуть пропагандистську діяльність (censor.net.ua)

Українські патріоти на окупованих територіях Донбасу проводять агітацію серед місцевого населення і російських солдатів

Учасник боїв за Донецький аеропорт, волонтер Олексій Бережко розповів про реакцію бойовиків "ДНР" на українську агітацію в окупованому Донецьку.

"Одне скидання (листівок - Прим. ред.) ми робили 11 травня в парку Щербакова. Сєпари там анонсували проведення якогось спортивного свята - взагалі подарунок для нас, велике скупчення людей. Тільки ми прорахувалися, рано туди полетіли. Початок було заплановано на 11 ранку, а ми скидання зробили близько 10:45. В результаті були повідомлення, що парк оточений військовими, і туди нікого не пускають. Техніки нагнали, оточили територію - і щось збирали, ходили. Була ще купа фото цього оточення", - розповів Бережко про один з випадків в інтерв'ю виданню ONLINE.UA.

За його словами, сепаратисти скаржаться, що "злі укри" їм підкидають проукраїнські листівки.

"Ще один писав в мережі, показував нашу листівку, яку йому "злі укри" під під'їзд підкинули. Сфотографував її, виклав... Але скептики все одно не вірять, що це безпілотник. Наші скиди там дійсно не так бурхливо обговорюються. Може, був би це формат А4 - їх би було видно скрізь. Але наші листівки набагато менші", - зазначив волонтер.

Також Бережко розповів, що українські патріоти розкидають листівки з агітацією для російських військ на Донбасі, в яких закликають росіян звертатися в волонтерські організації РФ у разі, якщо тих змушують воювати.

"Ми ці телефони в інтернеті знайшли, передзвонили, переконалися, що це дійсно працюючі фонди. Нехай вони дзвонять туди. Нехай іде хоч мінімальне розгойдування", - підсумував волонтер.

Раніше в окупованому Луганську розклеїли проукраїнські листівки.