"Срібний" молот: українець став призером чемпіонату світу з легкої атлетики

"Срібний" молот: українець став призером чемпіонату світу з легкої атлетики ФОто: Гліб Піскунов - метальник молота з України (xsport.ua)

Метальник покращив своє досягнення в молодіжних змаганнях і приніс Україні першу медаль. Обійти Писунова зміг тільки спортсмен з Угорщини

Гліб Піскунов завоював срібну медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики U20 у секторі метання молота. На змаганнях у польському Быдгоше це перше призове місце в арсеналі збірної України.

19-річний Піскунов встановив особистий рекорд, метнувши молот 6 кг на відстань 79,58 м, поступившись лише угорцю Бенце Балашу.

"Я знав, що мій суперник буде метати так само, як я. Тим більше він в першій спробі метнув мало, по другий теж. Я думав, що зможу додати у третій спробі – не вийшло. У четвертій теж не вийшло метнути далі – я вже втомився, до того ж довелося довго чекати – суддю молот потрапив. Це збило настрій. Я готувався саме до чемпіонату світу. В цьому році я мало стартував, так як була травма спини, я мало виконував вправи зі штангою. Тому виступав по мінімуму – три рази в Україні і один раз тут", – передає враження Гліба після завоювання "срібла" портал Хsport.

Українець заявив, що ЧС завершує його спортивний сезон. Наступні змагання, до яких готується Піскунов, – чемпіонат Європи в Італії.

Відзначимо, що "срібло" чемпіонату світу – третя медаль Гліба Піскунова на юнацьких змаганнях світового рівня.

До речі, українець Ігор Кізіма став чемпіоном світу зі стрільби, обійшовши росіянина і німця.