ua en ru

"Серьога не мент, а патріот": Муждабаєв різко засудив арешт відомого одеського активіста

"Серьога не мент, а патріот": Муждабаєв різко засудив арешт відомого одеського активіста Фото: Сергій Стерненко (facebook.com sternenko)

Журналіст закликав громадян штурмувати будівлю СІЗО

Відомий український журналіст різко засудив арешт судом одессого активіста Сергія Стерненко. Патріоту інкримінують "організацію масових заворушень" під час протестів проти забудови Міського парку в Одесі.Він може вийти тільки з заставою в 600 тисяч гривень. Свій гнів Муждабаєв висловив на Facebook-сторінці.

"Сергія Стерненко, одеського патріота України, який зірвав концерт сволоти кримнашиста Райкіна, зараз посадили в СІЗО. Не за це, а за протидію одеським бандитам у забудові саду Дерібаса, засновника міста, який заповів свій сад навічно городянам. Що робити? Я не знаю. Думаю, штурмувати СІЗО і місцеву ментуру, керівництво якої якраз дало свідчення на Сергія", - написав журналіст.

На думку Муждабаєва, суду над активістом не можна допустити.

"Через них він і сів. Серьогу можуть випустити під заставу 600 тис. Серьога не мент, а патріот. У нього таких грошей немає. Тому — тільки штурмувати. Палити шини, кидати каміння. Напевно. Що ще? Вони не залишають нормальним людям вибору. Тварюки. Кінчені. Якщо в Україні судять Стерненко, щось зовсім не так. Це Україна Труханова, а не наша", - підсумував Айдер.

"Серьога не мент, а патріот": Муждабаєв різко засудив арешт відомого одеського активістаСкріншот (facebook.com/ayder.muzhdabaev)

Нагадаємо, 24 листопада в Одесі суд прийняв рішення про арешт колишнього лідера одеського "Правого сектора" Сергія Стерненко по справі про зіткнення з поліцією 18 листопада.

Читайте також як волонтер обурився арештом одеського активіста.