ru ua

Мережу підірвав гнівний пост волонтера про жадібних львівських таксистів

Мережу підірвав гнівний пост волонтера про жадібних львівських таксистів Фото: АТО на Донбасі (mil.gov.ua)

З бійця АТО на милицях "зідрали" в чотири рази більше, ніж за стандартним тарифом

Волонтер зі Львова Оксана Лода обурливо розказала про зневажливе ставлення до бійця АТО з боку львівських таксистів, які "чергували" біля арени під час концерту "Океану Ельзи". Спершу воїна жоден не хотів вести, а потім взяли чотири ціни. Про це волонтерка написала у Facebook.

"Цей концерт триватиме ще добрячих півтори-дві години. А нам з Ігорком не пішло... Може тому, що зимно. Але скоріше тому, що навіть я не змогла відключити війну в голові. А Ігор сидів і з легкою усмішкою спостерігав дійство. Вирішили - їдемо додому, ну, його! Викликаю таксі. Як не дивно, машина знайшлася одразу. Тариф за сім км до Сихова - 75 грн., як звикло. Водій передзвонив, сказав виходити і ми з Ігором пішли по сходах до виходу. Я, тремтячи від холоду, хлопець - спираючись на милицю. Вийшли за ворота. Стоїмо. Накрапає дощик. Мерзнемо. Стоїмо. Дзвонить водій і стогне, що не може знайти потрібного входу. Разів чотири дзвонить. Пояснюю я, пояснюють стюарти. Вуйко каже, що зрозумів, а за хвилю передзвонює і вже я розумію, що ніфіґа він не зрозумів. Коротше, вуйко спригнув", - розповідає Лода.

Мережу підірвав гнівний пост волонтера про жадібних львівських таксистів

Скріншот поста акаунта facebook.com/oksana.loda

За її словами, весь цей час навпроти стояло п'ять таксі і водії, які тільки флегматично спостерігали бійця з милицею і дівчину.

"Підійшла. Спершу жоден не захотів нас вести! До кінця концерту море часу, відстань - сім км, туди-назад і ти знову в строю! 21-річний герой клятої війни стоїть навпроти ситих мужиків, а я мушу переконувати їх просто зробити свою роботу. Один погодився. Дорогою слухав Ігорові оповідки про війну, навіть радіо скрутив. А коли хлопця висадили, преспокійно взяв за свої послуги 300 грн. За відстань у сім км", - обурилася дівчина.

Принизливий випадок Лода вважає проявом бездушності і меркантильності.

"Рома, Ярик, Сашко, Ігор, їх ровесники на передовій. І дорослі, цілком собі міцні чоловіки по той, другий бік... Діти тримають над нами небо. Щоб "музчіни" стригли бабло", - заключила вона.

Користувачі із обуренням відреагували на ситуацію.

"Воно йому на добро не піде, потім буде дивуватися, що все йде шкереберть. Бумеранг повернеться, на нещасті наживатись гріх", "Нема слів... Водій не збагатитися на тому", "А бодай би... зціплю зуби, аби не сказати те, що думаю про таких виплодків", - пишуть у коментарях.

До речі, Вакарчук емоційно прокоментував концерт "Океану Ельзи" у Львові.