ru ua

В мережі опублікували сильне відео марш-кидка української морської піхоти

В мережі опублікували сильне відео марш-кидка української морської піхоти Військові (Кадр з відео youtube.com/Военное телебачення України)

Військові довели право носити чорний берет

У мережі з'явилося захоплююче відео 7-кілометрового марш-кидка українських морських піхотинців на отримання права носити чорний берет. Відеоролик опублікувало "Військове телебачення України" на своєму Youtube-каналі.

На кадрах відображено, як два десятка морпіхів долають перешкоди, плавають і повзають по бруду, прориваючись таким чином до фінішу. В кінці відеоролика вони з ляпасом отримують від досвідчених інструкторів чорні берети.

Відео: 7-кілометровий марш-кидок морських піхотинців (youtube.com/Военное телебачення України)

Морська піхота є елітою українських Військово-морських сил. Її головне призначення - дії на приморському напрямку щодо захоплення або утримання важливих пунктів та ділянок узбережжя.

Нагадаємо, у мережі показали вчення українських артилеристів в зоні АТО. Навчання проходили з використанням корпусних самохідної 152-мм гармати 2С5 Гіацинт-С, яка призначена для придушення і знищення засобів ядерного нападу, а також для руйнування фортифікаційних споруд.