ua en ru

В мережі вшанували загиблого бійця АТО

В мережі вшанували загиблого бійця АТО Фото: Леонід Сазонов

Журналістка заявила, що обличчя українських бійців мають бути на обкладинках журналів, а не з чорною стрічкою на куті фотографії

В мережі вшанували загиблого запорізького військового Леоніда Сазонова. Обличчя українських бійців АТО повинні бути на обкладинках журналів, а не з чорною стрічкою на куті фотографії. Таку думку висловила на своїй сторінці в Facebook журналістка Іра Цибух.

Журналістка нагадала слова, які боєць залишив на своїй сторінці в соціальній мережі ВКонтакте, і відзначила, що вони мають стати стимулом для роздумів.

"На сторінці ВК пост: "Дівчатка та хлопчики! Пам'ятайте, якою ціною ви завтра підете у кафе та клуби". Сили кожному зробити висновки. Вічна слава воїну", – написала Цибух.

Вона зауважила, що бійці України – справжні красені.

"Часом дивуюся, які ж за нас воюють красені. Їхні мужні обличчя мають бути на обкладинках найкрутіших журналів. А не з чорною стрічкою на куті фотографії", – написала Цибух.

"Знав його з Широкіно. Крутий хлопець. Я його зпутав з Азовцем при першій зустрічі: борода, татуєровки, на позитивні постійно, все як в нас було...ініціативний був, кожну годину говорив, Волен, я помітив сєпарів, давай насипим їм пока ніхто не бачить. Найкращі спогади про нього", - написав у коментарях Артем Собко.

altaltaltalt

Фото: Леонід Сазонов

В мережі вшанували загиблого бійця АТО

Фото: Боєць АТО, який загинув сьогодні вночі, з дітьми

В мережі вшанували загиблого бійця АТО

До речі, в зоні АТО за добу загинули 3 військових, 10 поранено.