ru ua

У мережі показали "елітний" пансіонат Криму

У мережі показали "елітний" пансіонат Криму Фото: Номер в "Наутилусе" (varlamov.ru)

Блогер висміяв інтер'єр номерів в одному з пансіонатів Криму

Російський блогер Ілля Варламов, якому СБУ заборонила в'їзд в Україну, показав "елітне" житло в окупованому Криму. Мова йде про комплекс "Наутілус" в Гурзуфі, де добова вартість проживання стартує від 1 000 гривень.

"На закритій території комплексу "Наутілус" розташовані два шестиповерхових корпуси і 300 погонних метра власного обладнаного пляжу. "Nautilus" пропонує для здачі в оренду квартира площею 80 і 90 квадратних метрів з усіма зручностями. Ексклюзивний дизайн і планування квартир (елінгів) "Наутілус" і євроремонт. На території комплексу є міні-маркет, кафе, сауна, басейн, масажний кабінет, більярд, дитяча кімната, паркінг для автомобілів та багато іншого", - так описують комплекс для туристів в мережі.

"За задумом архітекторів, це передпокій з міні-баром. В якості міні-бару виступає комод, на якому стоїть дешеве бухло з "Пятерочки". Якщо бухло закінчиться, можна буде пити чистячі засоби. Ну що! Це просто чудово! Столик під телевізор явно виконроб приніс з дому... Ну а що, не пропадати ж добру! Зате подивіться, як мило вони зробили поличку для пультів! Унікальне дизайнерське рішення! Як відрізнити кримський пляж від будь-якого іншого пляжу? На кримському пляжі обов'язково буде зруйнований пірс, а в морі – залишки бетонних плит та інше будівельне сміття!", - написав Варламов, описуючи "оздоблення" номерів.


altaltaltaltaltaltaltaltaltalt

Фото: Номери в "Наутилусе" (varlamov.ru)

До речі, в окупованому Криму дівчина у вишиванці продає віночки.