ua en ru

У мережі показали фото кримських санаторіїв, які не змінилися з часів СРСР

У мережі показали фото кримських санаторіїв, які не змінилися з часів СРСР Фото: Крим (pixabay.com/ru/users/rawenergy)

Виставка робіт відкрилася в Москві

У мережі показали фото санаторіїв в Криму, які не змінилися з радянських часів. Знімки представлені на виставці робіт британської журналістки Міріам Оміді. Експозиція відкрита в Москві, пише російський РБК.

Фотографії зроблені в 13 країнах колишнього СРСР. На них - діючі санаторії, що зберегли первісний архітектурний вигляд та методи лікування, які застосовувались в СРСР. Більше знімків для проекту "Канікули в радянських санаторіях" фотографи зробили в Краснодарському краї, в Україні, Киргизії і Абхазії.

Сама Міріам Оміді вирішила показати фото на виставці, так як раніше побувала в одному з таких санаторіїв.

У мережі показали фото кримських санаторіїв, які не змінилися з часів СРСРУ мережі показали фото кримських санаторіїв, які не змінилися з часів СРСРУ мережі показали фото кримських санаторіїв, які не змінилися з часів СРСРУ мережі показали фото кримських санаторіїв, які не змінилися з часів СРСРУ мережі показали фото кримських санаторіїв, які не змінилися з часів СРСРУ мережі показали фото кримських санаторіїв, які не змінилися з часів СРСРУ мережі показали фото кримських санаторіїв, які не змінилися з часів СРСРФото: Санаторії (rbc.ru)

Нагадаємо, що мережа обурила розповідь російського ветерана про депортацію кримських татар.