ua en ru

У мережі показали фото зі звільненого бійцями АТО села Травневого

У мережі показали фото зі звільненого бійцями АТО села Травневого Фото: АТО (facebook_com_ato_news)

Українські захисники зміцнилися на своїх позиціях

У мережі показали фото звільненого від бойовиків села Травневого у Донецькій області. Знімки опублікувало Reuters.

Про те, що населений пункт знаходиться під контролем України, раніше повідомляли - чекали, поки наші бійці закріпляться на позиціях, повідомляє ТСН.

У цілому ситуація на Луганському напрямку в зоні АТО досить напружена – на підступах до Кримського відбулося бойове зіткнення, яке тривало близько восьми годин.

Українські військові знищили чотирьох окупантів і поранили ще п'ятьох. На жаль, загинули чотири українських військових, ще двоє були поранені.


У мережі показали фото зі звільненого бійцями АТО села ТравневогоУ мережі показали фото зі звільненого бійцями АТО села ТравневогоУ мережі показали фото зі звільненого бійцями АТО села ТравневогоУ мережі показали фото зі звільненого бійцями АТО села ТравневогоУ мережі показали фото зі звільненого бійцями АТО села ТравневогоУ мережі показали фото зі звільненого бійцями АТО села ТравневогоУ мережі показали фото зі звільненого бійцями АТО села Травневого

Фото: Воїни визволили село (reuters.com)

Як раніше повідомлялося, бойовики на Донбасі дезінформують про зайняття Збройними силами України (ЗСУ) населеного пункту в "сірій зоні". Про це, посилаючись на дані української сторони СЦКК, заявляє прес-центр штабу антитерористичної операції (АТО) в Facebook.

"В ДНР заявили про те, що підрозділи ЗСУ в ніч на 21 листопада поточного року зайняли населений пункт Гладосово, який знаходиться в "сірій зоні" під Горлівкою Донецької області. При цьому українські військові нібито заборонили місцевим жителям виходити зі своїх будинків", - йдеться в повідомленні.