ua en ru

У мережі показали, що обстрілюють позиції АТО

У мережі показали, що обстрілюють позиції АТО Протитанкова граната (скріншот youtube.com/Військове телебачення України)

Бойовики почали приманять проти українських військових гранатомети

Бійці АТО показали, ніж їх обстрілюють терористи на Донбасі. На позиції військових прилітають потужні тандемні протитанкові гранати. Відповідне відео було опубліковано на каналі "Військове телебачення України" у YouTube.

"Луганський напрямок. РПГ-27 "Таволга" стоїть на озброєнні тільки у Росії та Йорданії. "Воєнторг" знову дивує. По позиціям українців прилітають потужні тандемні протитанкові гранати. Їхня бронепробивная сила дозволяє пропалити броню за динамічним захистом до 0,6 м, пробити залізобетон завтовшки до 1,5 м, цегла - до 2 м і деревоземляних укриття - до 3,7 м. Ефективна дальність стрільби до 200 м", - сказано у підписі до відео.

Відео: Бійців АТО обстрілюють з гранатомета "Таволга" (youtube.com/Військове телебачення України)

Повідомляється, що РПГ-27 "Таволга" був прийнятий СРСР на озброєння в 1989 році. В Україні таких гранатометів ніколи не було.

"Це 27-й гранатомет, який знаходиться на озброєнні російської армії. У нас таке озброєння не застосовується. Позавчора були обстріляні позиції моєї роти, в результаті чого два бійці отримали поранення. Це — протитанковий гранатомет. Його дальність 200 м, вага до 8 кг. Вражає танки до 500 мм броні. Ось з такого зараз стріляють по окопах", — розповів один з українських бійців.

До речі, волонтер розповів, як бойовики "ЛДНР" знущаються над полоненими АТОшниками.