ru ua

У мережі показали переповнену приміську електричку під Києвом: у мережі обурені

У мережі показали переповнену приміську електричку під Києвом: у мережі обурені Фото: Електричка (УНІАН)

Пост викликав великий резонанс в коментарях

У мережі показали, наскільки переповнена електричка під Києвом, яка їздить за маршрутом Тетерів-Борщагівка. Знімки переповненого приміського поїзда опублікував на своїй Facebook-сторінці Олександр Рудоманов. На фото видно, що люди практично вивалюються з переповнених вагонів.

"Сьогодні таке було по зупинці Лісова Буча, що знаходиться в м. Буча. На приміський поїзд 6612 Тетерів-Борщагівка. Чи захоче пасажир платити за такий сервіс? Звісно ні. Легше піти на маршрутку, ніж їхати у такому сервісі.Чому місцева влада не домовляється за електрички-човники? Бо для сервісу пасажирів потрібно платити з міського бюджету. Краще ще одну лавочку та дитячий майданчик поставити, чи не так?" - написав Рудоманов.

У мережі показали переповнену приміську електричку під Києвом: у мережі обуреніУ мережі показали переповнену приміську електричку під Києвом: у мережі обуреніУ мережі показали переповнену приміську електричку під Києвом: у мережі обуреніСкріншот (facebook.com/sasko.laps)

Користувачі соцмережі висловили в коментарях свою думку з приводу цієї ситуації.

"Я згадав дитинство, як ми їздили електричками з Вінниці в Конотоп на канікули. Бачу, з тих пір в приміських перевезеннях нічого не змінилося", - зазначив Віталій Трубніков.

"Які човники, якщо гиперлуп вже будують?" - Костянтин Ворона.

"Київ-Фастів, таке постійно вранці на Київ і ввечері назад. Особливо коли менше 8 вагонів", - прокоментував Іван Овчарук.

"А навіщо вони всі їдуть у Київ? Може, краще в цьому напрямку проводити реформи? Розвивати місцеві робочі місця і т. д". - висловилася Анастасія Ярова.

У мережі показали переповнену приміську електричку під Києвом: у мережі обурені

Скріншот коментарів (facebook.com/sasko.laps)

Нагадаємо, що в мережі відреагували на подорожчання проїзду у київському метро.

Хайп таксі #12 з чого треба почати змінювати країну (відео: РБК-Україна)