ua en ru

У мережі показали, як проводять будні українські артилеристи в АТО

У мережі показали, як проводять будні українські артилеристи в АТО Українські артилеристи в АТО (скріншот youtube.com/Військове телебачення України)

У вільний час військовослужбовці відточують свою майстерність

У мережі показали, як українські артилеристи проводять своє дозвілля, перебуваючи в зоні бойових дій в АТО. Відповідне відео було опубліковано на каналі "Військове телебачення України" у YouTube.

"На цьому місці проводиться підсумковий етап на кращий артилерійський розрахунок", - розповів старший керівник стрільби.

Відео: Тренування українських артилеристів (youtube.com/Військове телебачення України)

Бійці відзначили, що вільний час вони присвячують тільки тренуванням. День у день військовослужбовці відточують свою майстерність, щоб бути готовими відбивати атаку супротивників в будь-який момент.

"Підготовка дуже висока, нормативи виконуються впевнено, підрозділи злагоджені", проглядається досвід, - додав старший керівник.

Раніше з'явилися вражаючі фото навчань українських десантників. У Миколаївській області на військовому полігоні Широкий Лан відбувся заключний етап батальйонних тактичних навчань з бойовою стрільбою окремої аеромобільної бригади ВДВ.