ua en ru

В мережі показали, як військові сапери розміновують територію Луганської області

В мережі показали, як військові сапери розміновують територію Луганської області Кадр з відео (YouTube/Військове телебачення України)

З’явилося відео, на якому бійці знешкоджують нерозірвані снаряди

У Луганській області українські військові сапери продовжують розмінування території. Про це повідомляє Військове телебачення України.

Процес розмінування зафіксували на відео та опублікували в YouTube. У ролику бійці знешкоджують нерозірвані снаряди, які розкидані по території, де раніше точилися бої.

"Зокрема, ручні гранати та міни 120-го калібру", - повідомили в мережі.

Відео: Військові сапери продовжують розміновувати територію Луганської області (YouTube/Військове телебачення України)

До речі, у Луганській області відкрили пункт пропуску "Золоте".

Українська сторона відновила роботу контрольного пункту в'їзду-виїзду (КПВВ) "Золоте" в Луганській області.

"Незважаючи на зрив з боку керівництва ОРДЛО роботи КПВВ "Золоте", українська сторона зі свого боку відновила його функціонування", - заявили в штабі, уточнивши, що на даний час немає підтвердження виконання бойовиками всіх заходів щодо повноцінного функціонування КПВВ. Сьогодні в Луганській області повноцінно діє лише пішохідний перехід КПВВ "Станиця Луганська".

"Тому КПВВ "Золоте", яке 20 жовтня поточного року запрацювало зі сторони, підконтрольної уряду України, для осіб, які мешкають у так званій "сірій" зоні. Після повноцінного початку роботи КПВВ це буде єдиний контрольний пункт в’їзду-виїзду в Луганській області, де передбачено рух автомобільного транспорту", - заявили в штабі АТО.

Військові додали, що на території КПВВ "Золоте" та прилеглих ділянках місцевості провели розмінування.

Українська сторона у ході засідання гуманітарної підгрупи контактної групи у Мінську закликала представників окремих районів Донецької та Луганської областей припинити блокувати відкриття КПВВ "Золоте".

"Підсумки гуманітарної підгрупи. Ми закликаємо ОРДЛО негайно припинити штучно блокувати відкриття КПВВ "Золоте", яке готове до роботи з березня 2016 роки. Всі штучні препони розцінюємо як свідоме зволікання, направлене на погіршення гуманітарної ситуації у Луганській області", - написала представник України у підгрупі Ірина Геращенко.